Suszarka do Włosów Ranking – Najlepsze Modele w kwietniu 2024 roku

W tym przewodniku omówimy, które suszarki do włosów są warte Twoich pieniędzy, a które nie. Przyjrzymy się modelom Panasonic EH-NA98-K825 nanoeTM i Double Mineral, Philips SenseIQ BHD827/00 oraz Braun HD785.

Suszarka do Włosów Ranking TOP 7 w 2024 roku

Panasonic produkuje suszarki do włosów od 15 lat. Jest to doskonały zakup bez zbędnych ceregieli. Firma Panasonic jest znana ze swojego zaangażowania w technologię, a te urządzenia to obietnica zdrowszych i bardziej lśniących włosów. Suszarki te są wyposażone w technologię Nanoe, która pomaga zatrzymywać wilgoć 1000 razy lepiej niż przeciętna suszarka do włosów. Firma Panasonic jest znana z tworzenia wysokiej jakości suszarek do włosów, a ta nie zawodzi. Przeczytaj dalej, aby poznać cechy i zalety tej suszarki do włosów.

Watowość suszarki do włosów jest ważna, ponieważ większa moc oznacza większą siłę wiatru, a tym samym mniejsze narażenie włosów na działanie ciepła. Jednak sama moc nie jest wystarczająca, aby określić wydajność suszarki. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych suszarek do włosów, aby sprawdzić, które z nich nie rozbiją banku. Te suszarki zdobyły nagrody i mają najlepsze opinie klientów. Niektóre z nich są zaskakująco przystępne cenowo, więc przy zakupie będziesz mieć dużą swobodę wyboru.

Inną opcją, którą warto rozważyć, szukając najlepszej suszarki do włosów, są jej dysze. Suszarki Airshot doskonale nadają się do wygładzania włosów i są wyposażone w technologię antystatyczną. Suszarki te są również wyposażone w ceramiczne elementy wzbogacone witaminami. Przycisk „cool shot” na suszarce Airshot sprawia, że jest ona przyjemna w użyciu, a jej waga nie jest zbyt duża. Suszenie trwa jednak dłużej niż w przypadku niektórych konkurentów.

1. Panasonic EH-NA98-K825 nanoe™ & Double Mineral

Suszarka do włosów Panasonic EH-NA98-K824 nanoeTM & Double Mineral to dwufunkcyjne urządzenie przeznaczone do suchych, zniszczonych włosów. Technologia Nanoe zatrzymuje wilgoć, aby zapobiec rozdwajaniu się końcówek i uszkodzeniom podczas suszenia. Suszarka ta posiada również jony naładowane wilgocią, które skutecznie nawilżają włosy, zapobiegając ich łamaniu i przywracając im zdrowy poziom nawilżenia.

Podwójnie mineralna suszarka do włosów Panasonic EH-NA98-K824 może pochwalić się zaawansowaną technologią parową, która zapobiega puszeniu się włosów i przyspiesza suszenie. Posiada również wbudowany tryb skóry głowy i skóry głowy, który dostosowuje temperaturę, aby zapewnić zdrowsze suszenie. W zestawie znajdują się również dwie nasadki – jedna do dyszy szybkoschnącej, a druga do zwykłej dyszy.

2. Philips SenseIQ BHD827/00

Ta nowa suszarka do włosów firmy Philips wykorzystuje technologię SenseIQ, która wyczuwa temperaturę włosów i odpowiednio dostosowuje temperaturę, aby zapobiec przegrzaniu. Urządzenie jest zaprojektowane na najwyższym poziomie i sprawia, że korzystanie z niego jest przyjemnym doświadczeniem.

Technologia SenseIQ jest również wyjątkowa w branży suszarek do włosów. Jest to pierwsza suszarka do włosów z technologią SenseIQ. Zapewnia ona piękne i oszałamiające włosy. Technologia SenseIQ niezwykle skutecznie zapobiega przegrzaniu i utrzymuje poziom nawilżenia włosów.

3. Braun HD785

Braun HD785 to wysokiej klasy suszarka do włosów, która szybko i skutecznie suszy włosy, dodając objętości każdej fryzurze. Jest wyposażona w dyfuzor i technologię IONTEC, dzięki czemu oddaje w Twoje ręce profesjonalną wiedzę o stylizacji. Ciepło z dyfuzora rozprowadza się równomiernie, zapewniając efekt jak w salonie fryzjerskim. Dodatkowa dysza dyfuzora umożliwia suszenie włosów w 4 różnych temperaturach, zapewniając im różny poziom nawilżenia i objętości.

Suszarka jest wyposażona w diody LED, które wskazują ustawienie temperatury. Pojedyncza czerwona dioda LED wskazuje najniższą temperaturę, a po ustawieniu najwyższej temperatury – cztery czerwone diody LED. Pojedyncza niebieska dioda LED wskazuje ustawienie chłodzenia. Pomimo imponujących funkcji, suszarka Braun HD785 nie jest tak łatwa w użyciu, jak wiele innych suszarek do włosów. Przetestowaliśmy kilka suszarek do włosów i nie znaleźliśmy jeszcze takiej, która dorównuje suszarce HD785 pod względem doskonałej wydajności.

4. Panasonic EH-NA65-CN825 nanoe

Suszarka do włosów Panasonic EH-NA65-CN826 Nanoe to wydajne narzędzie, które dodaje włosom objętości, zwalcza ich puszenie się i minimalizuje uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem. Dzięki technologii podwójnego nawiewu powietrza zapewnia do 1000 razy więcej wilgoci we włosach niż standardowa suszarka jonowa. Suszarka jest wyposażona w trzy ustawienia temperatury, trzy ustawienia chłodnego strumienia i przycisk chłodnego strumienia.

Suszarka do włosów Panasonic EH-NA65-CN826 nanoe zawiera opatentowaną technologię Nanoe, która tworzy na włosach cząsteczki bogate w wilgoć. Jony Nanoe zatrzymują wilgoć, pozostawiając je gładkie i lśniące. Zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez codzienne szczotkowanie, napinając otoczkę na powierzchni włosów. Chroni również naskórek przed uszkodzeniami spowodowanymi tarciem.

5. BaByliss Hydro Fusion D773DE

BaByliss Hydro Fusion D770DE to jonowa suszarka do włosów z zaawansowanym dyfuzorem strumienia plazmy. Wykorzystuje opatentowany system jonów równoważących wilgoć, który pomaga uzyskać gładkie, pozbawione puszenia się włosy. Jest również wyposażona w elegancki koncentrator ułatwiający stylizację. Jest łatwa w obsłudze i zapewnia szybkie, wysokiej jakości rezultaty.

Suszarka BaByliss Hydro Fusion D770DE posiada silnik o mocy 2100 W, który wytwarza wystarczającą ilość ciepła, aby szybko wysuszyć włosy. Dzięki temu jest porównywalna z suszarkami z salonu fryzjerskiego. Posiada dwa ustawienia prędkości, trzy ustawienia temperatury oraz funkcję chłodzenia, która uszczelnia otoczkę włosa. Suszarka jest dostarczana z dwiema nasadkami do stylizacji i 2,5-metrowym przewodem. Opatentowany dyfuzor plazmowy umożliwia jej pracę z większą prędkością i wyższą temperaturą niż w innych podobnych modelach.

6. Remington PROluxe AC9140

Suszarka do włosów Remington PROluxe AC9140 posiada potężny silnik AC o mocy 2400 W, który zapewnia optymalne ciepło tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Funkcja Style Shot eliminuje puszenie się włosów i zwiększa ich połysk. Jest lekka i przenośna, a jednocześnie wystarczająco mocna do profesjonalnych zastosowań. Eleganckie, czarne wzornictwo Midnight Edition z pewnością sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać elegancko. Oto kilka innych wspaniałych cech tej suszarki do włosów.

Suszarka PROluxe jest wyposażona w inteligentną technologię OPTIheat, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie, umożliwiając uzyskanie idealnej fryzury. Dysza umożliwia ukierunkowany przepływ powietrza i jest przeznaczona do włosów zarówno damskich, jak i męskich. Poziom hałasu jest dość wysoki, ale wydajność jest bardzo dobra jak na tę cenę. Ta suszarka do włosów ma kilka pozytywnych cech i cenę, która nie nadszarpnie Twojego budżetu. Jeśli jednak masz ograniczony budżet, może to nie być najlepsza opcja dla Ciebie.

7. Philips serii 5000 BHD514/00

Jedną z najpopularniejszych suszarek do włosów na rynku jest Philips serii 5000 BHD514, która już od ponad roku jest hitem Internetu. Ta inteligentna suszarka do włosów to świetny wybór, jeśli chcesz wysuszyć włosy bez kłopotliwego trzymania ciężkiej suszarki. Posiada magnetyczne nasadki, jest lekka i wykorzystuje mocny silnik V9, który wytwarza ciepło bez uszkadzania kosmyków. Należy jednak pamiętać, że ta konkretna suszarka nie jest dostępna we wszystkich regionach i może zostać szybko wyprzedana.

Czym jest Suszarka do Włosów?

Jeśli masz krótkie włosy, być może nigdy wcześniej nie potrzebowałaś suszarki. Jednak wygoda i moc wysokiej klasy suszarki do włosów sprawiają, że warto ją kupić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać najlepsze rezultaty przy użyciu suszarki do włosów. Istnieje wiele ważnych rzeczy, których należy szukać w suszarce do włosów. Oto kilka cech, na które należy zwrócić uwagę. Dobra suszarka do włosów powinna mieć przycisk uruchamiania chłodzenia, aby szybko schłodzić włosy po stylizacji.

Większość suszarek do włosów jest wyposażona w przycisk chłodzenia i wiele ustawień temperatury. Przycisk chłodzenia pomaga zachować osłonkę włosa i chroni go przed uszkodzeniami. Suszarka do włosów może być bardzo przydatna przy lżejszych projektach, takich jak suszenie przyklejonych etykiet lub usuwanie śladów kredek. Temperatura otoczenia może mieć wpływ na to, jak gorąca jest suszarka, a temperatura może wahać się od łagodnej do silnej. Pamiętaj więc o tych wskazówkach, aby uzyskać najlepsze rezultaty pracy suszarki do włosów.

Typy suszarek do włosów

Suszarki do włosów można podzielić na trzy rodzaje: koncentrator, okrągła szczotka i sztywna osłona. Dysza koncentratora skupia ciepło i strumień powietrza na włosach, natomiast okrągła szczotka koncentruje strumień powietrza na trzonie włosa. Obie mogą być zbyt gorące. Jeśli szukasz suszarki, która zmniejszy temperaturę, nie wpływając negatywnie na kształt i styl włosów, rozważ okrągłą szczotkę. Statyczna okrągła szczotka nie będzie się przesuwać podczas użytkowania.

Suszarki ceramiczne i jonowe są podobne, ale wykorzystują różne technologie. Suszarki ceramiczne wykorzystują jony ujemne, aby szybciej i skuteczniej suszyć włosy. Niektóre wyposażone są w technologię podczerwieni. Inny rodzaj suszarek do włosów jest wykonany z tytanu lub porcelany. Są one lżejsze i łatwiejsze do trzymania niż inne materiały. Materiały te wytwarzają również bardziej równomierne ciepło, co jest ważne w przypadku grubych włosów. Możesz wybrać najlepszy rodzaj suszarki dla swoich potrzeb, biorąc pod uwagę rozmiar, wagę i materiały, z których wykonane są Twoje włosy.

Jeśli masz kręcone włosy, wybierz suszarkę z dyfuzorem. Ta funkcja ochroni Twoją naturalną strukturę włosów, jednocześnie zabezpieczając loki. Grubsze separatory są również przydatne w określaniu kształtu loków. Ceramiczna suszarka do włosów przywróci grubość i sprężystość wiotkim pasmom oraz zmniejszy uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą. Sprawi, że włosy będą miękkie, gładkie i lśniące. Dyfuzory pomogą chronić włosy przed uszkodzeniami podczas suszenia.

Jak przetestowaliśmy Suszarki do Włosów w naszym rankingu?

Laboratorium GH Beauty przetestowało wiele różnych suszarek do włosów, aby sprawdzić, która z nich wypada najlepiej. Zwracaliśmy uwagę na takie funkcje, jak przycisk zimnego nawiewu, który może uszczelnić łuskę włosa, zapobiegając puszeniu się i przesuszaniu. Sprawdziliśmy także różne cechy konstrukcyjne suszarki, takie jak waga, rozmiar, poziom hałasu i długość przewodu. Sprawdziliśmy również, jak łatwa jest obsługa suszarki.

Suszarka do włosów Remington wygrała nasze testy GH Beauty Lab. Uzyskała wysokie wyniki w zakresie ciśnienia powietrza, prędkości i hałasu. Była również wyposażona w koncentrator i dyfuzor. Testerki stwierdziły, że była cicha, łatwa w użyciu i nie powodowała puszenia się włosów. Dobrą suszarką uniwersalną jest GHD Helios. Jednak cena najlepszych suszarek do włosów wzrasta od kilku lat.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem Suszarki do Włosów?

Przy zakupie nowej suszarki do włosów najważniejsza jest jej ergonomia. Rączka powinna być wystarczająco długa, aby zapewnić odstęp między dłonią a silnikiem, ponieważ układanie włosów wymaga dużo czasu i wysiłku. Ciężka suszarka do włosów może powodować ból rąk, a w efekcie – zły dzień dla włosów. Ponadto, suszarka powinna być na tyle lekka, aby można ją było trzymać bez męczenia mięśni ramion.

Wybór suszarki do włosów z funkcjami dostosowanymi do Twoich potrzeb jest również ważny, ponieważ niektóre funkcje pomogą Ci w doborze rodzaju lub struktury włosów i pozwolą Ci na stosowanie różnych technik stylizacji. Wybierz model, który spełni wszystkie Twoje potrzeby w zakresie suszenia włosów. Warto zainwestować w model przenośny, który z łatwością zmieści się w walizce. Jeśli często podróżujesz, warto rozważyć zakup suszarki ze zwijanym przewodem, co jest szczególnie wygodne, gdy masz mało miejsca w bagażu.

Watowość suszarki do włosów powinna wynosić od dwustu do czterystu. Większa moc oznacza większą moc i szybsze suszenie. Suszarka Elchim 3900 Healthy Ionic o mocy 2400 W to dobry wybór. Cena PS75 na Amazon jest świetna, ale upewnij się, że bęben ma od 1 do 1,5 cala. Ponadto większa moc oznacza lepsze suszenie. Ogólnie rzecz biorąc, suszarka o dużej mocy jest wystarczająca dla większości rodzajów włosów. Jeśli jednak masz grube, kręcone lub zniszczone włosy, powinieneś poszukać modelu o większej mocy.

Ile kosztuje nowa Suszarka do Włosów?

Koszty eksploatacji suszarki do włosów mogą się znacznie różnić. Na przykład, przy najwyższym ustawieniu suszarka do włosów może pobierać 1,6 kW mocy. Jednak koszt ten maleje, gdy zmniejsza się prędkość obrotowa i obniża się temperatura. Dlatego też koszt eksploatacji suszarki do włosów należy rozpatrywać w odniesieniu do liczby minut jej użytkowania. Jeśli jednak używasz suszarki do włosów codziennie, może to łatwo zwiększyć Twój rachunek za prąd.

Koszt suszarki do włosów zależy również od Twoich osobistych potrzeb. Jeśli masz grube, szorstkie lub długie włosy, możesz wybrać lekką suszarkę. Z drugiej strony, ciężka suszarka do włosów może nie być dla Ciebie dobrym wyborem. W takim przypadku lepiej wydać więcej, jeśli masz cienkie lub delikatne włosy. Suszarka do włosów z gwarancją i wykonana z wysokiej jakości materiałów powinna być droższa.

Kiedy kupić nową Suszarkę do Włosów?

Zakup nowej suszarki do włosów to ważna inwestycja. Urządzenia do włosów mają służyć przez kilka lat, ale są takie, które tego nie robią. Można znaleźć tańsze odpowiedniki, ale nie są one tak trwałe i prawdopodobnie spowodują więcej uszkodzeń włosów. Zużyte suszarki nie suszą dobrze włosów i mogą uszkodzić fryzurę. Zanim więc kupisz nową suszarkę, zastanów się, jakich korzyści oczekujesz od niej:

Przede wszystkim upewnij się, że jest ergonomicznie zaprojektowana. Dobra suszarka do włosów powinna mieć długi uchwyt i wystarczający odstęp między dłonią a silnikiem. Waga i wyważenie suszarki do włosów mogą uprzykrzyć Ci dzień, jeśli będziesz jej używać zbyt długo. Nie chcesz przecież mieć zdrętwiałych rąk po suszeniu włosów przez 20 minut! Upewnij się także, że suszarka, którą kupujesz, jest wystarczająco lekka dla Twojego wzrostu, ponieważ długie włosy mogą obciążać ramiona i sprawiać, że będą one nieporęczne.

Najlepsze Suszarki do Włosów – Opinie Użytkowników

Jedną z najlepszych suszarek do włosów grubych i farbowanych jest zaawansowana technologicznie suszarka CHI. Wyposażona jest w wyjście jonowe, które pomaga wyrównać loki, ekran dotykowy i dyfuzor. Zdania testerów GH na temat tej suszarki były podzielone. Niektórym podobała się łatwa kontrola i solidna konstrukcja, ale wielu stwierdziło, że jest zbyt mała i niewygodna w trzymaniu. Mimo tych wad zaawansowana technologicznie suszarka CHI zdobyła uznanie użytkowników.

Czy warto kupić Suszarkę do Włosów?

Posiadanie wysokiej klasy suszarki do włosów ma wiele zalet. Po pierwsze, droższe modele są zazwyczaj lżejsze i bardziej wydajne. Mogą też szybciej suszyć włosy, minimalizując ryzyko ich uszkodzenia. Inne zalety to technologia ceramiczna, która równomiernie rozprowadza ciepło, dzięki czemu jest łagodniejsza dla włosów, zwłaszcza cienkich. Z kolei tańsze suszarki są mniej precyzyjne i potrzebują więcej czasu, aby wysuszyć włosy, co może prowadzić do ich uszkodzenia po dłuższym czasie użytkowania.

Cena wysokiej klasy suszarki do włosów może wynosić od 20 do 400 dolarów. Niektóre modele mogą kosztować nawet ponad 400 dolarów, dlatego przed zakupem należy znać swój budżet. Oprócz ceny, należy zauważyć, że cena wysokiej klasy suszarki do włosów może się różnić w zależności od producenta, rodzaju włosów i wysiłku, jaki chcesz włożyć w ich układanie. Należy jednak pamiętać, że modele z wyższej półki zazwyczaj działają dłużej i są objęte gwarancją, co sprawia, że na dłuższą metę są lepszą inwestycją.

Zobacz opinie na forum o artykule:

Suszarka do Włosów Ranking – Najlepsze Modele w kwietniu 2024 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze